Онкологи Львова розпочали лікування військових з меланомою новим імунопрепаратом

Опубліковано:
Фото: Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр

У Львівському онкоцентрі почали лікувати військових з онкозахворюваннями імунопрепаратом, придбаним за кошти обласної програми. Один флакон препарату коштує понад 80 тис. грн. Першим пацієнтом став 53-річний захисник з Львівщини, у якого діагностували меланому.

Боєць на ім’я Олег воював на найгарячіших напрямах. У нього на нозі з’явилась пухлина, яку згодом видалили. Після операції виявилося, що це метастаз меланоми. Захисника скерували до Львівського онкоцентру на додаткові обстеження та лікування.

Імунотерапія є ефективним методом боротьби з меланомою на пізніх стадіях. Держава не в змозі забезпечити пацієнтів такими препаратами безкоштовно, тому гроші на їх придбання виділили в рамках обласної програми. Для військових виділили понад 1,5 млн грн, за які купили 18 флаконів імунопрепарату. Військові безкоштовно отримують перші дози препарату, а далі продовжують лікування за кордоном.

“Важливо, що ми не втрачаємо час. Адже поки працюють над необхідними документами для медичної евакуації пацієнта за кордон, ми вже розпочинаємо лікування наших військових, бо такий препарат вводять пацієнту раз на три тижні. Вони можуть тут отримати перші дози імунопрепарату і далі продовжити безкоштовне лікування в клініках Європейського Союзу.”

в.о. генерального директора Львівського онкоцентру Олег Дуда

Військовослужбовець Олег вже розпочав лікування імунопрепаратом в онкоцентрі і його документи готують на медичну евакуацію за кордон, де він продовжить лікування, аби повністю побороти недугу. Після лікування захисник хоче повернутися до війська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ