У Львові заборонили обрізку дерев

Опубліковано:

Фото: БЖ

 

Влада Львова прийняла рішення тимчасово заборонити обрізку дерев у міста, поки не буде напрацьований механізм врегулюванням цього питання.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, потрібно напрацювати дорожню карту для вирішення питання.

«Потрібно реформувати структури міської ради та комунальних підприємств, покарати винних за ті випадки варварської обрізки, які маємо, та підготувати звернення до ректора Лісотехнічного університету й Міністерства освіти. Також керівникам ЖЕКів потрібно презентувати та пояснити — як можна і як не можна. Наразі ж ми маємо заборонити будь-яку обрізку дерев, доки не напрацюємо та не затвердимо рішенням виконкому чіткі правила, які стосуються Львова», — зазначив міський голова.

Також мер доручив із залученням громадських активістів напрацювати склад робочої групи, яка б займалась врегулюванням питання. Сюди ж повинні увійти й представники міжнародних інституцій, зокрема — GIZ.

Як зауважила заступниця директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, фахова та грамотна обрізка — практично невидима, адже в такому разі обрізається не більше 25% маси крони.

Нагадаємо, громадські активісти зареєстрували петицію проти варварської обрізки дерев, яка менш ніж за добу набрала необхідні 500 підписів. Відтак, її розгляне сесія Львівської міської ради.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ