Новий термінал, Доступно.ua та їдальня для ліцею “Сихівський” – в новому дайджесті

Опубліковано:

Традиційний п’ятничний дайджест! Щотижня команда Сихів.Медіа спільно з ТЗвО “Оптовий ринок “Шувар” створюють підсумкові новини Сихівського району. У нас завжди цікаво!

  • На “Шуварі” відкриють зал м’ясних напівтуш

Наступного тижня на оптовому ринку «Шувар» запускають ринок м’ясних напівтуш. Новий не лише для компанії, а й для України загалом. Тут клієнти зможуть обрати свіже м’ясо свині, яловичину, баранину та одразу забрати. Головне – можна зблизька оцінити продукт та обрати найкращий для своїх потреб.

«Я впевнений, що ринок напівтуш відкриє нові можливості для виробників, фермерських господарств та створить додаткові зручності для покупців. А “Шувар” продовжує далі розвивати цивілізований та сучасний ринок торгівлі!» – повідомив директор ринку “Шувар” Іван Федишин.

Локація розміщена на фасаді м’ясного терміналу і з’єднана з рампою, щоб постачальники могли напряму завантажувати продукцію на лінію. Зал обладнано сучасною лінією подачі напівтуш з вагою, а температура всередині буде підтримуватися на оптимальному для м’яса рівні.

Тож за добрим звичаєм запрошуємо на #ЗакупиНаШуварі !

  • Ліцей “Сихівський” отримає нову їдальню!

Голосування за проєкти на Громадський бюджет Львова, яке тривало два тижні, закінчилося. У ньому взяли участь 37 сихівських проєктів, один з яких переміг.

Більшість проєктів стосувалися  громадського простору та облаштування відпочинкових зон для сихівчан та їх дітей. Левову частку проєктів можна віднести до освітніх та медичних, серед яких і опинився переможний проєкт “Смачна локація” у “Сихівському” ліцеї.

Зазначимо, що переможцями серед категорії великий проєкт, могли стати лише 4 ідеї для покращення міста, серед яких і опиналась “Смачна локація”. Метою проєкту було: здоров’я, комфорт та сучасність, який передбачає оновлення харчоблоку та їдальні в приміщенні ліцею, а також створення цікавих зон для діток з метою підсилення їх навчальних можливостей.

“Наша перемога у конкурсі Громадського бюджету – це одна шалена заслуга всіх дітей, батьків, колег та  випадкових львів’ян, це 4-х  місячна підготовка до подачі, це 15 днів переживань та 3 000 000 грн, які підуть на створення комфортного та нового середовища харчування для дітей,” – коментує автор проєкту Тарас Репицький.

  • Сихівський простір переміг в конкурсі “Відкриті двері”

Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58, увійшов у трійку переможців конкурсу “Відкриті двері” від ініціативи Доступно.UA у категорії “Публічні простори”.

Переможців обирало експертне журі шляхом таємного голосування і сихівський простір зайняв 3 місце!

“У нас є безбар’єрний вхід та можливість пересуватися без перешкод, багаторівнева стійка рецепції, гардероб, де речі можуть висіти низько, розетки при підлозі, вимикачі світла, що розташовані низько, а також інклюзивна вбиральня,” – розповіли в інноваційному просторі.

  • Маленьким сихівчанам розповіли про безпеку на дорозі

В рамках проєкту «Будь видимим – захисти своє життя» Ярмолюк Ольга, голова Спілки багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина”, провела понад 35 навчальних виїздів у школи та дошкільні навчальні заклади Львова. Під час навчання Ольга з дітьми виготовляли світло відбивні флікери за допомогою сублімаційного принтера.

“Сьогодні таке інтерактивне заняття відбулося в СЗШ №98. Говорили з дітьми про важливість безпеки на дорогах в темну пору доби та повторювали правила дорожнього руху. Діти принесли футболки, маски і ми декорували їх світло відбиваючою термоплівкою за допомогою термопреса. Кожна дитина вигадувала свій дизайн, також ми перенесли зображення велосипедистів, дорожніх знаків і інші малюнки на футболки,” – прокоментувала Ольга Ярмолюк.

За словами голови Спілки, це якісна плівка, яка після розтягувань не тріскається і не деформується та має чудові властивості відбивати світло, відповідно робить дітей добре помітними в темну пору доби.

“Діти щасливі і захищені, і ми також дуже задоволені отриманим результатом. Сподіваємося, що такі регулярні заходи дозволять зменшити кількість ДТП за участю пішоходів,” – додала Ольга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слони та динозаври оселилися в Сихівському районі (фото).

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ