Новий тариф під ялинку: як зміниться ціна на водопостачання та водовідведення у Львові

Опубліковано:

З 1 січня 2022 року можемо очікувати «подарунок під ялинку» у вигляді підняття вартості послуг від ЛКП «Львівводоканал». Кубометр води подорожчає на 67 копійок.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, встановила Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал» нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відповідну постанову опубліковано на сайті НКРЕКП.

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, платитимуть за один куб води 6,45 грн (без податку на додану вартість). Зараз сплачують 5,78 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).

Споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, платитимуть 14,41 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість). Зараз для таких споживачів куб води коштує 12,71 грн (без податку на додану вартість).

За централізоване водовідведення споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, платитимуть з 1 січня 2022 року 1,91 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість). Зараз сплачують 1,90 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).

Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення,  один куб водовідведення коштуватиме – 7,16 грн (без податку на додану вартість). Зараз – 6,18 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).

Цікаво, що НКРЕ встановило нові тарифи на водопостачання та водовідведення для «Львіводоканалу» ще 22 грудня. Постанова оприлюднена 24 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НСЗУ розширює перелік безплатних медпослуг

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ