Новий мурал у “Розсаднику” присвятили продовольчій безпеці в умовах війни

Опубліковано:
Ірина Роговик

Курував процес американський художник, який долучився до створення муралів у більш ніж 40 країнах Бенджамін Свотез, що приїхав підтримати Україну з США. Також цими вихідними до заходу долучилися як і сихівчани, так і внутрішньо переміщені особи.

Тематика стінопису пов’язана із втратами України у секторі продовольчої безпеки, спричиненими масовими обстрілами та підпалами пшеничних полів окупантами.

“Безперечно, ми хочемо привернути увагу до проблеми, але основна наша мета — дати надію. У муралі є чимало символізму: схід сонця, що асоціюється із початком нового дня, уквітчана українка, яка символізує силу та гордість за свою країну, орнамент, що є своєрідним оберегом,” — розповідає про концепцію малюнку Бенджамін Свотез.

До створення стінопису долучилося більше 50 осіб. Одною з учасниць акції була й 16-річна Софія Малахова з Енергодару.

“Цьогоріч я мала закінчити художню школу і моїм дипломом мав стати стінопис, але через війну цього не відбулося. Тож сьогодні я тут, щоб втілити свою мрію і мені дуже подобається цей захопливий процес,” —прокоментувала дівчина.

Акція відбулася за підтримки волонтерського руху Будуємо Україну Разом. Нагадаємо, що раніше зусиллями активістів та небайдужих у “Розсаднику” створили стінопис про право на безпечне довкілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Арені Львів запрацював новий центр плетіння маскувальних сіток

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ