Новостворена фірма хоче звести новобудову на Пасічній

Опубліковано:
Фото: Lviv Media

Депутати Львівської міської ради розглянуть проєкт ухвали, який дозволить фірмі “Пасічна-Інвест” побудувати житловий будинок на території старого автопарку на вулиці Пасічній, площею майже 0,5 га, де зараз розташований склад та занедбані автомобілі. Відповідний документ оприлюднили у вчора, 18 квітня, на офіційному порталі міської ради Львова.

Йдеться про земельну ділянку орієнтовною площею 0,4991 га, яка розташована на вул. Пасічній, 133, що у Сихівському районі. На ділянці знаходиться будівля складу площею 673,8 кв.м, яка належить ТзОВ “Пасічна-Інвест” та старі побиті автомобілі.

Фірма планує тут будівництво нового багатоквартирного житлового будинку. Згідно з зонінгом території новобудова матиме від 9 до 16 поверхів. Також в проєкті ухвали вказано, що інвестор будівництва повинен фінансово долучитися до покращення інфраструктури цього району.

Лише 28 березня цього року на сесії міськради депутати погодили ухвалу, якою дозволили фірмі розробити проєкт землеустрою на ділянку, а менше, ніж через місяць компанія подала проєкт на погодження і тепер просить в ЛМР укласти договір оренди терміном на 10 років. Відомо, що вартість оренди становитиме 73 тис. грн на рік.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ “Пасічна-Інвест” створене у Львові менш як два місяці тому та займається купівлею та продажем власного нерухомого майна. Її власником є Юрій Голеневський, який не володіє іншими компаніями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міська рада програла суд за оренду парковки на вулиці Зеленій

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ