Нові дорожні знаки, світлофор та реорганізація руху: які зміни чекають Сихівський район

Опубліковано:

В вівторок, 7 червня відбулося засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху. Члени комісії прийняли ряд питань щодо міста, які комунальники повинні реалізувати в найближчі кілька місяців.

Щодо Сихівського району розглядали такі питання:

  • повторний розгляд пропозиції управління транспорту щодо зміни організації дорожнього руху на вул. Стрийська. Сихівський РА спільно з ЛКП “Львівелектротранс” внесли зміни в організацію дорожнього руху біля автовокзалу на вул. Стрийській (відповідно до схеми без облаштування додаткового розвороту). ЛКП “Львівелектротранс” звернулися щодо виділення додаткового фінансування для реалізації. Виконавець: СРА.
  • розгляд пропозиції за результатами виїзної наради щодо збільшення радіусу повороту при виїзді з вул. Рахівської на пр. Червоної Калини. Працівники Сихівської РА повинні провести роботи до 1 серпня цього року. Також Департамент житлового господарства має включити в титульний список і проєкт бюджету на 2022 рік питання щодо освітлення пішохідного переходу.
  • розгляд пропозиції з Гарячої лінії міста щодо встановлення світлофора на пішохідному переході на вул. Стрийській біля зупинки “Максимовича”. “За” проголосували 9 членів комісії, а 8 — утрималися. За облаштування відповідає ЛКП “Львівавтодор”, термін виконання – до 1 вересня.
  • розгляд пропозиції Сихівської РА щодо встановлення дорожніх знаків 5.16 “Рух по смугах” на виїзді з вул. Рахівської на пр. Червоної Калини. “За” проголосували 9 членів комісії, а 8 — утрималися. До 1 серпня Сихівська РА облаштує дорожню розмітку 1.16 і дорожні знаки 5.16 згідно з запропонованою схемою, з урахуванням облаштування велосмуг та острівця безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бути чи не бути”: сихівчани просять забрати кущ біля нерегульованого переходу на Санта-Барбарі.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ