Нова пісня Віктора Винника й МЕРІ до Дня закоханих

віктор винник
Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Віктор Винник і МЕРІ презентували нову пісню до Дня усіх закоханих, адже провідною темою творчості цього гурту завжди було, є і буде кохання.

Фронтмен гурту характеризує нову пісню дуже просто: «Ця композиція – одна із тих, текст якої говорить сам за себе. Адже там є такі слова: «Можливо, хтось тебе полюбить краще, можливо, хтось тобі прихилить небо, але ніколи і ніхто, і нізащо не буде так дивитися на тебе, як я…».

Мова йде про пісню «І навіть коли», яка увійшла до минулорічного альбому команди «Снайпери-Амури». Багато хто її вже чув і полюбив, однак для радіоаудиторії вона ще не надто відома. Тому музиканти вирішили презентувати її саме тепер.

Пісня спродюсована у класичній манері та стилістиці МЕРІ: жодної електроніки, тільки живі інструменти. Незважаючи на те, що у репертуарі Віктора Винника і МЕРІ вже є пісня, яка свого часу стала гімном святкування Дня Валентина, її назва «Kiss на біс», музиканти вважають, що не буває забагато пісень про кохання. Тому для усіх поціновувачів справжньої української музики – романтична і дещо сумна «І навіть коли».

https://www.youtube.com/watch?v=lvD6mavpLDk

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скрипаль-віртуоз Олександр Божик дасть концерт у Львові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ