У Центрі Довженка показуватимуть фільм про жінок на війні

Опубліковано:

 

28 вересня у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка відбудеться кінопоказ повнометражного документального фільму про участь українських жінок у війні з Росією «Невидимий батальйон».

До та після показу глядачі матимуть можливість поспілкуватись з представницями команди фільму.

«Невидимий батальйон» — це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історія створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Фільм покликаний актуалізувати дискусію стосовно формування армії за професійним принципом та необхідності реформування законодавства відповідно до стандартів НАТО. Фільм уже був показаний в різних куточках світу, зокрема у Шанхаї, Мілані, Торонто, Оттаві, Монреалі, Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Філадельфії, а також у Парламенті Канади та Раді Безпеки ООН.

«Для нас є важливим, щоб хороші якісні українські фільми транслювались тут. І відповідно на цей показ «Невидимий батальйон» вхід є вільним. Ми щиро запрошуємо усіх приходити, долучатись до подій», — прокоментувала керівник Центру Довженка Марта Іванишин.

Таймінг:

18:30−19:00 прес-конференція;

19:00−20:30 показ фільму;

20:30−21:00 обговорення.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ