Невдовзі сихівчани зможуть оплачувати за проїзд картою

Опубліковано:
ЛМР

У другому кварталі 2023 року планують запустити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, завдяки якій можна буде оплачувати проїзд усім охочим безготівковим рахунком. Про це на засіданні комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР розповів очільник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

Зі сторони підприємства відбуваються доопрацювання, а на рівні департаменту готуємо зміни до документів щодо розрахунків та функціонування АСОП (автоматизована система обліку оплати проїзду).

Також, як зазначає очільник департаменту, розраховуватися можна буде за допомогою “ЛеоКарт” та платіжних карток, що значно спростить оплату проїзду у місті. Також цього року метою ЛМР є перехід до повноцінного впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова.

“Перекладач завершує цю роботу і найближчим часом я зможу передати вам deep-план українською мовою. Є одне застереження, відповідно до пункту №16 контракту, сторони контракту мають зберігати конфіденційність і без письмової згоди іншої сторони цієї інформацію не роздавати”, – пояснює керівник ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові продовжується будівництво нового корпусу ліцею № 80.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ