Не тільки в студії: 5 найцікавіших локацій для зимової фотосесії на Сихові

Опубліковано:

Ми знаємо, наскільки важливо цінувати щасливі моменти нашого життя, тому ми вибрали для вас 5 найкращих ідей та локацій для зимової фотосесії на Сихові.

Ні для кого не таємниця, що класний результат фотозйомки не завжди залежить від настрою, а й від локації.
Отож, піднімайте настрій, беріть друзів, або родичів і гайда робити новорічні фото разом із нами.

 • Будиночки на ярмарку біля центру Довженка
  Ні для кого не секрет, що особливістю зимових фото є саме атмосфера, яку ми передаємо. Чи може показати її щось краще, ніж дерев’яні коричневі будинки, які у всіх асоціюються із ярмарком? Ні, ні, ні і ще раз ні. Прогулюючись біля ялинки зверніть увагу навпроти: ці будиночки чекають на вашу оригінальність.
 • Головна окраса Сихова – ялинка
  Так, новорічна фотосесія не може обійтися без традиційного фото попереду ялинки. Але давайте відходити від стереотипів? Візьміть, наприклад, каву, шарф, рукавички, або ж вогник та зробіть атмосферне фото, яке прикрасить вашу сторінку в інстаграмі чи фейсбуці.
 • Озера
  Існує стереотип, що фото на озеро для більш теплої пори року, але ми хочемо розбити цей міф і показати, що зимові фото біля озера – неймовірні. Це одне з найкращих місць для фотосесії, особливо рано вранці, коли навколо немає перехожих, або ввечері, коли сніг повільно падає і мерехтить у жовтому світлі ліхтарів.
 • Прилавки та вітрини
  Вечір найкраще підійде для такої фотосессії. Яскраві вітрини магазинів, вкриті інеєм вікна, сніжинки, які кружляють, падаючи на землю створюють справжню зимову казку. Залишається лише вихопити вдалий кадр. Не бійтеся фотографувати на тлі зимової метушні: засніжених машин, сонних або замріяних перехожих, вони додають знімкам жвавості та “об`єму”.
 • Відкрий очі та озирнись навкруги
  Дуже банальне правило, але насправді локацією для “того самого” фото може стати абсолютно все, що нас оточує. Вулиці, майданчики, доріжки – головне помічати красу у деталях.

Діліться результатами своїх фотозйомок на Сихові у соцмережах з хештегом #Сихіввкадрі та обов’язково розповідайте своїм друзям, що навіть фотопрогулянка вулицями Сихівського району може мати чудовий результат. Головне – хороший настрій та “рідний” фотограф.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ