Навчання просто неба для львів’ян в парку Залізна вода

залізна
Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Цієї суботи, 15 травня, біля теплиць Рерінга, у парку «Залізна вода» проведуть навчання просто неба, або як їх називають організатори – зелені воркшопи. Лекції про створення та догляд за рослинами, мульчування, обробку грунтів відбудуться в рамках чергової акції з облаштування простору за концепцією urban gardening у парку “Залізна вода”. Посилання на подію тут.

Теплиці Рерінга — занедбана, проте перспективна локація в парку “Залізна вода”. Першою акцією з рятування цього простору стала толока 24 квітня цього року.

Представники ГО “Плато”, ЛМГО “Екотерра”, ГС “Пермакультура в Україні”, управління екології та природних ресурсів ЛМР, а також львів’яни протягом кількох годин різали сухі гілки, прибирали сміття та скло, а також боролись з “сахалінською гречкою”. Відео-звіт нашої редакції, яка теж долучилась до прибирання, можна переглянути тут.

В суботу, 15 травня, на учасників заходу чекатимуть:

  • майстер-клас зі створення та догляду за вермикомпостером від Тетяни Чучко;
  • лекція про особливості та переваги міського різнотрав’я від Анжеліки Зозулі та Миколи Рябика;
  • Тетяна Чучко та Наталія Чоловська розкажуть про особливості мульчування та поділяться власним досвідом роботи із рослинами на грядках у відкритому ґрунті та в теплицях.

На акцію не потрібно брати інструменти та мішки для сміття, організатори заохочують приносити із собою картон для мульчування та робочі рукавиці. Захід розпочнеться о 10:00.

“Цього разу наша з “Плато” частина присвячена темі міського різнотрав’я. Як йшлося раніше, ми хотіли б, щоб це простір став майданчиком для популяризації не тільки теми міського садівництва, а й інших природноорієнтованих рішень. Тому радо поділимося результатами нашого дослідження про догляд за газонами у Львові, розкажемо про експериментальні ділянки, на яких цьогоріч будуть менше скошувати, перспективи облаштування різнотрав’я та займемося декоруванням дерев’яних інформаційних табличок, які згодом будуть встановлені в межах цих експериментальних ділянок.

Поєднаємо пізнання з арт-терапією, так би мовити,” — прокоментувала майбутній вокршоп Анжеліка Зозуля, співорганізаторка та членкиня ГО “Плато”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екобус повертається на вулиці Сихівського району.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ