Нагадування пасажирам: на що звертати увагу при безготівковій оплаті за кількох пасажирів

Опубліковано:

ЛКП «Львівавтодор» нагадує, що оплатити за своїх попутників чи багаж можна однією транспортною ЛеоКарт, банківською карткою чи телефоном з функцією NFC. У такий спосіб пасажир одночасно може оплатити свою поїздку та максимум – три додаткові.

Щоб оплатити однією карткою за кількох пасажирів чи за багаж, потрібно:

–  Обрати на валідаторі «Додати квитки». Важливо: що одночасно пасажир може оплатити свою поїздку та максимум три додаткові. Тобто, додатково можна сплатити ще за двох пасажирів і за один багаж, або ж за трьох своїх попутників. Оплата поїздки власника картки підтягується автоматично.

–  Додати необхідну кількість пасажирів, натиснувши кнопку «Попутники» (чи кнопку «Багаж»).

–  Натиснути «Продовжити». Для оплати за додані квитки до валідатора слід прикласти ЛеоКарт/ банківську картку/ гаджет з функцією NFC.

“Поширеною помилкою при оплаті за себе і друзів є кількаразове прикладання картки до валідатора – залежно від кількості товаришів. Але у такий спосіб завалідувати проїзд за своїх попутників не вийде, оскільки одним носієм можна успішно зареєструвати лише одну поїздку. Кошти будуть списані тільки за неї.  Нагадуємо, при успішній реєстрації поїздки – на валідаторі з’являється зелена відмітка і напис «Вхід зареєстровано». А при повторній спробі валідації тією ж карткою – на екрані валідатора буде вказано «Вхід уже зареєстровано». Тобто однією карткою повторно завалідувати проїзд неможливо», – пояснюють у ЛКП «Львівавтодор».

Важливо: щоб обрати додатковий функціонал на валідаторі, треба натискати на круглі сенсорні кнопки, які поруч з екраном. Сам дисплей сенсорне керування не підтримує

Нагадаємо, безготівкову оплата проїзду у громадському транспорті Львова впровадили у грудні минулого року. На сьогодні більшість пасажирів їздять у громадському транспорті з ЛеоКарт. Загалом, транспортні картки мають близько 360 тис. людей. Йдеться про пільгові, учнівські, студентські та загальні ЛеоКарт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові у будинку облаштують пандус і відремонтують сходи для дитини на кріслі колісному

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ