На занедбаній стіні в парку Залізна вода намалювали мурал до Дня Конституції. Фото

Опубліковано:
Простір міського садівництва і городництва “Розсадник”

Минулого тижня простір міського садівництва і городництва “Розсадник” приєднався до всеукраїнської акції “Малюй з БУР”. Стінопис створено до річниці прийняття Основного закону.

Для дизайну муралу організатори вибрали символічну фразу з Конституції України, яка є близькою для простору: “Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля…”.

“Протягом двох днів, 26-27 червня,  створювали стінопис на технічній будівлі, що знаходиться у межах простору. Малювали на задній стінці, яка виходить до однієї з алей парку. Там поруч водойма. Раніше на стіні були незрозумілі написи, у тому числі було написано: “Ленін жив. А ти?”. Відтак ми мали на меті візуально “окультурити” важливу для нас локацію і нагадати про те, що поруч є “Розсадник”, в якому ми популяризуємо зелені цінності.” – коментує координаторка Анджеліка Зозуля.

До малювання муралу долучилась команда з 20 осіб. Особливістю цього стінопису є те, що він малювався від руки, на відміну від багатьох інших, які створюють під трафарет чи проєктор.

Простір “Розсадник” не може поки анонсувати наступну подібну акцію, але така ініціатива точно повториться в майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленькі сихівчани навчились виготовляти світловідбивальні брелки

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ