На Сихові з’явиться молодіжний центр

Опубліковано:

Фото: Центр Довженка

 

Центр Довженка спільно з церквою Різдва Пресвятої Богородиці створять молодіжний центр для сихівчан. Багатофункціональний проєкт став можливим завдяки коштам Громадського бюджету, на реалізацію задуму виділено 1 955 000 грн.

Новостворена школа соціальних мереж працюватиме в Центрі Довженка, а логічним продовженням центру стане дискусійний простір в парку Івана Павла II. Автори проєкту зазначають, що основним завданням центру є виховання молоді у християнських цінностях.

Молодіжний центр розпочне роботу восени цього року. За словами керівниці Центру Довженка, ремонтні роботи в старій апаратній, де облаштують конференц-зал, розпочнуться за два тижні. В школі соцмереж з дітьми та підлітками працюватимуть блогери та психологи, які розповідатимуть як поводитись в мережі. 

“Ми подалися на Громадський бюджет Львова, який ми успішно виграли спільно з Храмом Різдва Пресвятої Богородиці: ми створюємо Молодіжний центр розвитку. Ми раді, що можемо пліч-о-пліч працювати з церквою. Багато нових речей буде і на території храму, і в нас, відбуватися вже з осені,” — розповіла Іванишин Марта, керівниця Центру Довженка.
 
До слова, 3 липня в Центрі Довженка відбулась творча зустріч з блогеркою Вікторією Ільчук. Знана в мережі “баба Нюся” поділилась з учасниками заходу власним досвідом у соцмережах. 
 
Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ