На Сихові 25 грудня відсвяткували Різдво – спеціальний фоторепортаж

Опубліковано:

Фото: Наталя Шевченко

 

Католицька релігійна громада Сихова уже дев’ятий рік поспіль зустрічається у приміщенні УКУ (Хуторівка, 35) для спільного святвечора та зустрічі Різдва. Організатором святкування є отець Григорій Драус, настоятель римо-католицької парафії Іоана Павла ІІ

Цього року релігійна громада знову зібралася ввечері 24 грудня. Святкове зібрання перед Службою Божою розпочалося з урочистого занесення Вифлиємського вогню українськими та європейськими католицькими скаутами. 25 грудня також символізує перемогу світла над темрявою, адже ніч стає коротшою.

На святі було багато гостей з різних країн світу – Нігерії, Зімбабве, США, Італії, Польщі, Венесуели, Мексики тощо. За бажанням, можна було одягнути костюм, наприклад, дітки переодягалися на маленьких ангеликів.

 За католицькою традицією присутнім роздали оплатки – спеціальний білий хліб, який ламають і передають одне одному з найкращими і нащирішими святковими побажаннями. Кожен з присутніх приніс з собою якусь страву і всі розділили спільну трапезу.

Ще одним символом свята в УКУ була шопка  – релігійна інсталяція, яка відображає народження Ісуса Христа.

В кінці святкування усі запалили свічки і заспівали спільну коляду. А рівно опівночі розпочалася Різдвяна Служба Божа.

Таке спільне святкування є дуже важливим для об’єднання громади, особливо у переддень одного з найбільших християнських свят. Також в УКУ можуть зустріти Різдво усі, хто в цей момент у Львові, але далеко від рідного дому.

Автор: Софія Ходосевич

Щоб подивитися більше фото, натисніть на зображення

Сихів Медіа