На Сихові завершують будівництво теплого модульного містечка

Опубліковано:
Любомир Зубач

Друге сихівське модульне містечко, яке облаштовують для комфортного проживання взимку, майже завершили. Після офіційного відкриття, тут зможуть мешкати близько 1000 внутрішньо переміщених українців, які втратили домівки через російську агресію.

Перше модульне містечко на Сихові відкрили в травні, тоді у ньому проживало близько 300 людей із Маріуполя, Луганська, Краматорська, Херсону та інших зон активних бойових дій. Ще одне містечко, тепле, прийняли рішення облаштувати, аби зробити умови для проживання кращими, адже у “літньому” варіанті модульних будинків є опалення, проте душ та туалети облаштовані на вулиці. Враховуючи уже наявний досвід місто спільно з польськими благодійниками вирішили облаштувати двоповерхові споруди з внутрішніми коридорами.

“Облаштувати такі будиночки на території Львова – це свідома позиція міста. Українці, які зараз в біді заслуговують на якісні і комфортні умови проживання наскільки це можливо, тому ми вирішили облаштувати двоповерхові споруди з внутрішніми коридорами. Також люди зможуть там перезимувати завдяки опаленню”, – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Наразі в новому містечку встановили шість будинків, два ще облаштовують, а у чотирьох вже змонтували меблі. До містечка провели електроенергію, воду та каналізацію, проте ще очікують на енергетичну підстанцію, щоб запустити воду та світло в тимчасові домівки. Тривають роботи з облаштування благоустрою, частина доріжок уже готова, решту ще прокладають, а також доробляють зовнішнє освітлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ділянку на вулиці Навроцького продали за 1,6 млн гривень.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ