На Сихові запрацював спорткомплекс “Мандаринка”

Опубліковано:
Наталія Піпа

Сьогодні, 1 березня, в сихівському спорткомплексі пляжних видів спорту “Мандаринка” школярі зіграли перший матч. Гра відбулась між ученицями шкіл №95 (Кашалоти) та №96 (Горбаті кити), яка стала першою не лише в стінах спорткомплексу, але й в рамках Львівських спортивних шкільних ліг.

Будівництво комплексу тривало кілька років за кошти міського та державного бюджетів. Загальна вартість проєкту – 26 млн грн, з яких 13,5 млн гривень залучила народна депутатка Наталя Піпа держбюджету, тобто з коштів платників податків.

Новий спорткомплекс пляжних видів спорту складається з майданчиків для тренувань всередині будівлі, трибуни на 300 осіб, роздягалки та душові. Згодом відвідувачі матимуть також доступ до полів для пляжного футболу, гандболу та волейболу.

“Знаєте, “Мандаринка” – це не тільки моя перемога, це спільна командна праця і результат мене тішить. Адже кожен з нас розуміє, що аби виховати сильну і непереможну країну, потрібно вкласти багато в хорошу освіту і фізичну загартованість наших дітей. І війна тут не завада”, – прокоментувала нардепка Наталія Піпа.

Нагадаємо, Львівські спортивні шкільні ліги – це спортивні змагання, мета яких створити атмосферу свята серед львівських школярів, а також збільшити кількість учнів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

На перші шкільні спортивні ліги з трьох видів спорту зареєструвалися 247 команд, які охоплять 2952 учнів. У районному етапі шкільної ліги з волейболу серед юнаків візьмуть участь 67 команда, а серед дівчат – 44.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівських дітей та ВПО запрошують на безкоштовні курси UDOMA.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ