На Сихові відкрили ще 2 додаткові модульні будинки для ВПО

Опубліковано:
Роман Балук

Сьогодні, 27 березня, в сихівському теплому модульному містечку відкрили ще два додаткові будинки для внутрішньо переміщених українців, загалом адаптованих до зими помешкань уже десять. Про нові модульні будиночки розповіли в пресслужбі Львівської міської ради.

На відкриття нових помешкань доєднались пані-посол Великої Британії Мелінда Сіммонс та посол Республіки Польща Бартош Ціхоцьк. Саме за кошти Польщі та Великої Британії у Львові звели модульні містечка для ВПО.

У модульному містечку здебільшого живуть жінки з дітьми. Найбільше — з Донецької, Луганської та Харківської областей. Відтепер там відкрили ще два додаткові модульні будинки для внутрішньо переміщених осіб. Один з них ще незаселений. В майбутньому тут житимуть переселенці, які проходили лікування у Львові.

“Завдяки нашим друзям з Польщі та Великої Британії 1500 людей отримали тут другий дім. Кожен з вас мріє повернутись додому, але сьогодні ми зробимо все, що від нас потрібно, щоби Львів був для вас рідним домом, частинкою чогось свого”, – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, наразі є уже чотири модульні містечка, два з них – на Сихові. Останнє з облаштованих є зимовим, його облаштували для комфортного зимування переселенців. Внутрішньо переміщені особи мешкають та харчуються в містечку безкоштовно, а також за потреби отримують психологічну підтримку. Побут люди собі облаштовують повністю самі: прибирання, прання, кухня тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський волонтерський центр потребує допомоги в плетінні сіток.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ