На Сихові відбувся ще один тренінг в рамках проєкту “Почни!” для дружин та матерів загиблих захисників

Опубліковано:
Фото: Проєкт “Почни”

У суботу, 27 січня, в стінах Центру “RAZOM з тобою” відбувся тренінг з проєкту “Почни!”, де дружини та матері, які втратили своїх чоловіків чи синів на війні навчалися шукати свою ідею.

Тренерка Наталя Шалата розкрила тематику “Реконструкція. Від особистої місії до проекту”. Учасниці натхненно долучилися до тренінгу, ділилися власними ідеями та розповідали, що їх мотивує прокидатися о шостій ранку.

“Долучившись до цього проєкту, я ні разу не пошкодувала. Мені тут дуже подобається, постійно нові локації, грамотно підібрані спікери, все дуже продумано. Коли ти тут, ти неначе відключаєшся від зовнішнього світу і в такій домашній атмосфері стає легше”

поділилася своїми враженями учасниця проєкту “Почни”

Нагадаємо, що основна мета проєкту “Почни” – створити комфортне середовище, де дружини загиблих захисників, можуть відновити смій ментальний стан та навчитися ефективно планувати свої доходи та видатки, використовувати здобуті на тренінгах знання для реалізації бізнес-ідеї.

Проєкт, реалізовується на території Львівської області. Більшість активностей проводиться у Львові. В межах проєкту учасниці мають можливість працювати з психологинею та арттерапевткою, карʼєрним радником, та юристами для запуску власного бізнесу. “Почни” створено жінками для жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни просять посмертно присвоїти звання Героя України сихівчанину Роману Бажану

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ