На Сихові у модульному містечку обладнують будинок для людей з інвалідністю

Опубліковано:

У модульному містечку, що на проспекті Червоної Калини, 72а, завдяки благодійникам один з будинків зробили інклюзивним. Тут облаштували кімнати, спеціальні душові та туалети.

Аби людям з інвалідністю було комфортно, тут обладнали інклюзивні душові та туалети. Все це погодили з компанією-виробником модульних будинків, адже у попередніх варіантах душові кабіни з високим порогом одразу вмонтовані у сантехнічному модулі. Тож їх довелося вирізати та встановити нові душові – такі, щоб можна було заїхати на кріслі колісному. Також спеціально облаштували кімнати: замість двоповерхового ліжка – односпальне або двоспальне, на яке людині зручно пересісти з крісла. Крім цього, у кожній кімнаті залишилось ліжко для того, хто супроводжує людину з інвалідністю.

“Модульне містечко було облаштоване зимою цього року, і вже в березні ми бачили потребу в такому інклюзивному помешканні. Бо дуже багато цивільних були з ампутаціями. Майже півтора місяці ми вели перемовини із виробником цього будинку, і в середині травня облаштували перший поверх модульного містечка 8-го будинку. Загалом тут є 21 житлова кімната, де можуть проживати люди з інвалідністю, одна окрема кімната є для медичного працівника. Сюди поселяємо людей, які завершили лікування і потребують додаткових житлових умов і догляду”, – розповідає керівник центру соціальної підтримки та координатор модульних містечок Володимир Головатий.

Загалом вартість облаштування інклюзивних будинків становить понад 600 тис. грн, а вартість облаштування двох душових та двох туалетів – близько 110 тис. грн. Ці роботи профінансував реабілітаційний центр “Джерело”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щаслива лапа: на Новому Львові збирають їжу та ліки для безпритульних тварин

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ