На Сихові у будинку облаштують пандус і відремонтують сходи для дитини на кріслі колісному

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У житловому будинку на вул. Чукаріна, 8, цього року за кошти міського бюджету облаштують якісний, металевий пандус для дівчинки на кріслі колісному. Також передбачено зробити ремонт сходових маршів, який спільно фінансують мешканці, ЛКП “Житловик-С” та місцеві депутати.

Про це вдалось домовитись на виїзді на місце уповноваженої Львівської міської ради з питань доступності Ірина Маруняк.

“У будинку на вул. Чукаріна, 8 є потреба облаштувати пандус, адже там мешкає дитина з інвалідністю. На ці роботи у міському бюджеті передбачили 270 тис. грн за Програмою облаштування підйомників і пандусів, яка діє в місті. Пандус заплановано облаштувати металевий, який, як окрема конструкція, буде примикати фактично зразу до дверей будинку, адже там є багато сходинок.

Однак мешканці звернулися з проханням капітально відремонтувати усі сходові марші і готові фінансово долучитися до робіт. За їх словами, сходи до будинку зроблені ще у 1983 році і під ними утворилася порожнина.

Відтак, на спільній зустрічі ми домовилися, що пандус облаштовуємо за кошти міського бюджету, а ремонт сходів проведемо у співфінансуванні між мешканцями, ЛКП “Житловик-С”, а депутати округу придбають матеріали.”

розповіла Ірина Маруняк

З її слів, цього року з міського бюджету виділено 13,4 млн грн на облаштування близько 28 підйомників у будинках, де проживають люди з інвалідністю. Додатково заплановано 2,8 млн грн на встановлення 17 пандусів. Також передбачено фінансування на зниження бордюрів у всіх районах міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сихівському районі на одному з перехресть замість кільця облаштують пішохідний перехід

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ