На Сихові проходять Школи дозвілля

Опубліковано:

На базі шкіл Львівської громади після закінчення навчального процесу проходять двотижневі Школи дозвілля. Це аналоги пришкільних таборів, однак організовані в цікавішому форматі та з більш насиченою програмою.

Школа дозвілля – це організація різних форм дозвілля для учнів, де поєднуються освітня, творчо-пізнавальна, дослідницька і розвиткова діяльність, відпочинок та подорожі. Школа дозвілля реалізовує різноманітні програми з врахуванням індивідуального, духовного, соціально-культурного і творчого розвитку дитини.

У програмах Шкіл дозвілля:

·   експерименти;

·   майстер-класи;

·   досліди;

·   руханки та спортивні ігри;

·   квести;

·   екскурсії;

·   подорожі за місто;

·   та ще багато цікаво і різного залежно від тематики школи, адже кожна має власну концепцію.

“Школи дозвілля – це додаткова можливість дітям цікаво, пізнавально і насичено провести 10 днів зі своїми шкільними друзями та вчителями. Рекомендую всім дітям долучатись до таких шкіл та активно проводити літні канікули.

Кожна школа спершу проходила відповідне навчання, згодом формувала команду, яка буде працювати а ця команда вже напрацьовувала програму, яку обирали від тематики. Є мистецькі, спортивні, наукові та багато інших”, – зазначає Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

“У нас цього разу проходить табір для учнів 2-4 класів та декілька учнів з 5 класів, тематика якого “Південна Америка”. Ми вивчаємо культуру, спорт, моду та історію. Табір наш триває 2 тижні у якому взяли участь 72 учнів”, – розповідає директорка ліцею №93 Олеся Мандзюк.

Директорка каже, що після закінчення табору планують створити опитування серед батьків про їхні побажання щодо табору і  наступного року в планах продовжувати діяльність таборів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові біля 180-річного дуба обмежать паркування 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ