На Сихові відкрилась резиденція Святого Миколая

Опубліковано:

На Сихові запрацювала святкова резиденція Святого Миколая. Малечу чекатимуть 4 дні поспіль в приміщенні Центру Довженка.

Як зазначають організатори, святкова атмосфера та подарунки для чемних діток резиденції вже з нетерпінням очікують маленьких відвідувачів.

«Вже третій рік поспіль у Центрі Довженка існує традиція, якої ми дотримались і цьогоріч: «Миколай у Центрі Довженка дарує дітям книжки». Маленька казка та Святий Миколай з подарунками вже приймає діток. Будемо працювати від 16 грудня до неділі (19 грудня). Діткам Миколай підготував різноманітні книжки та солодощі», – зазначає керівник Центру Довженка Марта Іванишин.

Серед подарунків, які входять у вартість квитка, дітки отримають книжку і цукерки.

«Книжки декількох варіантів. Це і розвиткові, і просто казки. До книжечок Миколай даруватиме різні солодощі. Також окрім подарунків дітки мають час поспілкуватися зі Святим Миколаєм. Малеча розказує чи були вони чемні протягом року та чим корисним займались за цей час»,- зазначає Марта Іванишин.

Фото: Центр Довженка

У передсвяткові дні популярність резиденції залишається на високому рівні, адже погода сприяє гарному казковому настрою і діти залюбки відвідують резиденцію.

«Батьки і діти чим швидше намагаються поринути у атмосферу свята, тому вже приходять за спілкуванням і корисними подарунками», – каже Святий Миколай.

Діти поринають у святкову атмосферу поки спілкуються з Миколаєм та залюбки діляться переживаннями та побажаннями до подарунків.

«Діти бажають різне. Один хлопчик побажав, аби у його іграшок були свої іграшки. Багато дитячих побажань стосуються комп’ютерних ігор, навчання. Також малеча просить цікаві книжки», – зауважує Святий Миколай.

Фото: Центр Довженка

Святий Миколай попросив передати і свої побажання дітям та дорослим:

Бажаю берегти власне здоров’я, дотримуватися правил поведінки, які є у сучасному світі. Особливе в ці дні побажання – дивитися під ноги, бо на вулиці слизько. І найголовніше – дослухатися до батьків!

Довідково.

Вартість одного квитка – 80 грн. 

Квитки шукайте за посиланням.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ