На Сихові хочуть збудувати новий корпус на території дитячого садочка “Пізнайко”: що про це думає громада

Опубліковано:

Вчора на території садочка “Пізнайко” Управління освіти спільно з депутатами ЛМР та батьківською громадою провели зустріч, на якій обговорювали будівництво майбутнього простору, де навчаються їхні дошкільнята. Про результати обговорень читайте далі.

Благодійник зі Швейцарії, який минулого року відвідав Львів та сихівське модульне містечко “Маріяполіс”, захотів допомогти дітям, які через брак місця не відвідують дитсадки.

Новий двоповерховий корпус на 80 дітей планують збудувати на місці зеленої зони, де сьогодні діти гуляють. Управління освіти ЛМР рекомендувало дитячий садочок на вул. Кос-Анатольського, 8, враховуючи кількість дітей у модульному містечку та близькість садочка до них.

Зі збільшенням простору для навчання, в садочку не збільшиться укриття, якого і так бракує для того, аби помістити усіх дітей.

“Тривога може тривати декілька годин і ви розумієте, наскільки це важко для малих сидіти декілька годин, не рухаючись, не встаючи, плече до плеча.”

Яковенко Алла

Це проблема багатьох садків Сихівського району наразі, вирішення якої напрацьовується постійно.

Вчорашня зустріч на території садочка була першою, проте далеко не останньою. Батьки висловили свою думку і пропонують шукати іншу локацію для будівництва, адже ця частина району є густо забудованою.

“Ми були обурені цією ситуацією,тому що немає розуміння, як і для чого. Я звернулася на прийом до Тараса Рипицького, говорити про цю ситуацію.

От сьогодні зібрана, скажімо так, зустріч з батьками, де озвучено ряд питань. Основне питання – чому саме Пізнайко? Відповіді ми не отримали, тому що навколо є досить багато садочків, які можна розбудувати, і в яких можна створити додаткові групи. Меншим коштом, але з більшою користю для дітей. Чекаємо розвитку подій.”

Яковенко Алла, представник батьків

Зі слів батьків, вони готові написати колективний лист звернення до інвестора та запропонувати альтернативні, достойні варіанти для реалізації проєкту. Також батьки роздумують над тим, щоб провести опитування серед сихівчан, щоб дізнатися, де є дитячі садки, які дійсно потребують цієї території для забудови.

“Вчорашня зустріч на території садочка є першою, вона починає якісну комунікацію між усіма. Батьки висловили свою думку і пропонують шукати іншу локацію для будівництва, адже ця частина району є густо забудованою. Ми за пошук найкращого рішення, тому розглядатимемо і інші локації, поспілкуємося з інвесторами і шукатимемо конструктивне рішення.”

Тарас Репицький, депутат ЛМР

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У пошкодженому після ракетного удару сихівському садочку обладнали нове укриття

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ