На Стуса з’явився новий мурал “Рівність”. Фото

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Вуличний художник Андрій Буняк створив новий мурал “Рівність” на вулиці Стуса. Стінопис з’явився на підстанції в рамках спільного проєкту з ЛКП “Львівобленерго”.

Мета проєкту — ліквідація надписів з рекламою телеграм-каналів з продажу наркотиків на підстанціях ЛКП. Минулоріч в рамках проєкту художник створив 5 муралів, цього року заплановано реалізувати ще 7. Настінні малюнки в рамках проєкту створюють на різну тематику, саме тому однієї концепції немає.

За словами автора, новий мурал розкриває одразу три теми. Стінопис про рівність жінки та чоловіка, про те, що стереотипам щодо жінок немає місця в нашому суспільстві та про те, що просто бути собою та не “перетинати” межі рівності. 

“На сьогодні в світі точиться багато дискусій про фемінізм, про рівність, словом, про наслідки демократії. Як на мене, це важливі теми, і більш важливо для мене, аби ці теми не переростали у щось надто фанатичне. Тобто, аби фемінізм не переріс у радикальний фемінізм, а демократія не переростала у радикальну демократію,” — розповів Андрій Буняк.

Мурал на вул. Стуса є першим реалізованим в цьому році. Новий малюнок вдалось втілити за чотири дні, з яких лише два митець малював на підстанції.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею:

 

 

Додамо, що в рамках проєкту минулоріч Андрій Буняк також створив мурал на вул. Віденська, 6, що в Сихівському районі.

 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ