На “Шуварі” облаштували додаткові 300 паркомісць

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Нещодавно на ринку «Шувар» облаштували додаткових 300 паркомісць, це вдалось зробити розширивши територію за рахунок ділянки зі сторони вул. Хоткевича. Раніше це був приватний паркінг, де планувалося велике житлове будівництво. 

«Раніше тут був платний паркінг, де планували житлове будівництво. Однак ні мешканці навколишніх вулиць, ні ринок «Шувар» не зацікавлені у цьому. В чому ми зацікавлені, так це в комфорті та зручності наших клієнтів і підприємців.
Саме тому, коли з’явилася можливість загосподарювати цю ділянку, ми створили тут додатковий паркінг на 300 місць для відвідувачів ринку. Також оновлюємо дорожню розмітку на ринку, щоб підвищити комфорт та безпеку людей»,- розповідає Іван Федишин, директор ОРСП «Шувар»

Ринок пропонує сихівчанам, які раніше залишали свої автомобілі на автостоянці, залишати свої автівки на нічний час з 18:00 до 6:00 за тарифом 15 грн/ніч. Після 06:00 тариф становить 20 грн/година, але якщо власник авто переїде з паркінгу на територію ринку, то там у нього буде ще три безкоштовні години для закупівлі. А в неділю тариф складає 15 грн/доба.

Отримати картку для користування паркінгом, а також уточнити всі деталі, автомобілісти можуть в інформаційному центрі на ринку «Шувар».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові хочуть збудувати нові офіси та підземний гараж.

Сихів Медіа