На площі Ринок пройде відкрита донація до Всесвітнього дня донора

Опубліковано:

Мешканців та гостей міста запрошують на другу тестову донацію крові у Львові. Вона відбудеться у п’ятницю, 14 червня, у мобільному центрі крові, що діятиме з 09:00 до 12:00 на площі Ринок, 1.

Щороку 14 червня світ відзначає Всесвітній день донора крові. Це подяка донорам за їхній благородний вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові та/або її компонентів.

«Запрошуємо всіх, хто має можливість та бажання допомогти, приєднатися до нашої спільної справи. Ваша кров може врятувати життя. А мобільний центр крові – це перший крок для забезпечення доступної та комфортної здачі крові у різних локаціях області», – зазначають організатори.

Під час донації донорів буде супроводжувати команда медичних фахівців з міського центру служби крові Першого медичного об’єднання Львова.

До слова, мобільний центр крові містить: 5 ліжок для зручного та безпечного процесу донації, місце для відпочинку після процедури, сучасні умови та холодильник для зберігання донорської крові.

Реєструйтеся та обирайте зручний для себе час за посиланням.

Проєкт «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога» реалізується спільно у партнерстві Першого медичного об’єднання Львова, ГО «Народна самооборона Львівщини», ДонорUA та ГО «Ветеран Медіа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівський велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили” зібрав мільйон для Чорнобильської лікарні

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ