На Новому Львові відкриють безкоштовний дитячий клуб

Опубліковано:
Дитячі клуби Сихівського району

Для сихівської малечі в районі працює 7 безкоштовних дитячих клубів пізнавального, творчого та спортивного спрямування. Незабаром в районі відкриють ще один – на вул. Карманського, 19.

За інформацією управління молодіжної політики ЛМР, на сьогодні в приміщенні майбутнього клубу тривають ремонтні роботи. В управлінні сподіваються, що ремонт завершать до кінця цього року, аби діти почали відвідувати заняття якнайшвидше.

В дитячому клубі на Новому Львові працюватиме понад 10 різноманітних гуртків, серед яких гончарна та художня студія, спортивні гуртки, технічний гурток, англійська мова і лекторій.

“Наразі основні будівельні роботи уже виконанні, залишається лише косметичні деталі. Наш клуб на вул. Карманського є унікальним, адже він є безкоштовний на Новому Львові. Найближчі дитячі клуб на вул. Білоцерківській та Дністерській,” – розповіли в управлінні молодіжної політики ЛМР.

До слова, також в Сихівському районі є такі дитячі клуби: “Смайлик” на проспекті Червоної Калини, 61, “Прометей” вул. Трильовського, 17, “Барви”, вул. Сихівська, 14, “Дозвілля”, вул. Енергетична, 1, “Мандри”, вул. Білоцерківська, 1, “Крокус”, вул. Довженка, 6 та “Карамболь”, вул. Дністерська, 12.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ