На місці закинутого бомбосховища на Навроцького збудують апарт-готель

Опубліковано:

На вул. Навроцького у Львові збудують 11-поверховий апарт-готель із приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження презентували на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради у четвер, 9 травня.

Йдеться про забудову ділянки площею 0,14 га на розі вул. Угорської та просп. Червоної Калини. Будівництво готелю на цій ділянці передбачене детальним планом території. Зараз там розташовані нежитлові приміщення із закинутим бомбосховищем. У 2021 році Фонд держмайна продав нерухомість на цій ділянці на аукціоні за понад 5 млн грн. Будівлю 90 м2 купив львівський підприємець Олександр Сокотун.

За містобудівними умовами та обмеженнями до Львівської міськради звернулось ПП «Персеверенс», що також належить Олександру Сокотону.

Проект доопрацьовувався в плані архітектурного вираження і було здійснено виїзд, де озвучили додатково зауваження містобудівної ради в частині забезпечення доступу мешканців до території укриття. Забудовник доопрацював проект, по суті в проектному рішенні передбачено вільний доступ із тильної сторони», – розповіли в управлінні архітектури та урбаністики.

Під час засідання виконавчого комітету Олександр Сокотун розповів, що перші два поверхи займатиме комерція, ще два поверхи вище – офіси та спортивно-реабілітаційний центр. У решті приміщень облаштують готельні номери з міні-кухнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихівському кладовищі хочуть запровадити електробуси для зручнішого доступу до поховань


Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ