На Хуторівці зменшився трафік автомобілів

Опубліковано:

На проспекті Івана-Павла II, що з’єднує перехрестя Стрийська-Червоної Калини, трафік зменшився на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Однієї з причин такого різкого зниження є відсутність палива і його здорожчання. Про це розповів керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило в коментарі медіа-ресурсу “Твоє місто”.

За словами Олега Забарила, якщо на проспекті Івана Павла II раніше проїжджало 1500 авто за годину у завантажені години, то зараз це 1200-1250 авто.

“На Хуторівці ми маємо зменшення трафіку на близько 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року за рахунок, що є дефіцит пального, його здорожчання і через те, що в принципі якісно курсує громадський транспорт. Бачимо тут залежність, що на 20% менше машин на вулицях, і як в рази збільшується пропускна здатність і зменшується закоркованість”, – каже Олег Забарило.

Керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури також зазначає, що початок повномасштабної війни не змінив трафіку автомобілів по Львову.

“У період березня трафік на поза центральну частину зменшився, більшість їхали у центр, тому ми були змушені надалі штрафувати і евакуювати авто. Одне авто, запарковане на смузі громадського транспорту на Проспекті Свободи могло створити затор, коли громадський транспорт об’їжджав смугою для приватних автомобілів і корок міг тягнутися аж до Коперника і далі,” – додав Олег Забарило.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові дорожні знаки, світлофор та реорганізація руху: які зміни чекають Сихівський район.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ