На честь загиблого воїна Олега Воробйова започаткують стипендіальний фонд в УКУ

Опубліковано:
Духовна велич Львова

Український католицький університет відкриває іменний стипендіальний фонд на честь Героя Олега Воробйова за ініціативи його родини й Бізнес-школи УКУ. Сихівчанин загинув на фронті 30 травня в бою з російськими окупантами. Героя поховали вчора, 28 червня, на Личаківському кладовищі.

Олег – учасник програми Master of Science in Technology Management Бізнес-школи УКУ, батько студентки філологічної програми УКУ Софії Воробйової. COO у The Spares Expert LtD, засновник курсу психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції “Щасливі разом”. Боєць служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України.

“Якби ви знали, як Олег радів, коли почав вчитися в Бізнес-школі УКУ, як чекав кожного модуля! Чесно кажучи, я і сама їх чекала, бо кожен раз Олег повертався з навчання з величезним захопленням і купою нових ідей. Ми ще довго обговорювали з ним те, що було на модулі, він розповідав кейси, показував відео, відразу мав купу ідей, де застосувати нові знання. З часом мені навіть почало здаватися, що і я наполовину навчаюся в бізнес-школі. Інколи ми могли півночі обговорювати якусь ідею, малювали плани на майбутнє… Але почалась війна…

Дякуємо UCU Business School за чудову ініціативу, тепер в Українському католицькому університеті буде іменний стипендійний фонд імені Олега Воробйова,” – написала дружина Олега Ольга Воробйова на своїй Facebook-сторінці.

Зробити пожертву ви можете за посиланням.

Додамо, що в Олега Воробйова залишилися дружина, син та донька, сім’я мешкала в Сихівському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На фронті загинув сихівчанин Михайло Пиглюк.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ