На Боднарівці відновили реконструкцію півторакілометрової алеї-вишиванки

Опубліковано:
Володимир Гой

Сьогодні, 28 червня, розпочали облаштування алеї-вишиванки на вул. Стрийській, що в мікрорайоні Боднарівка. Цьогоріч на реконструкцію алеї виділи понад 7 мільйонів гривень, загальна вартість робіт становить 17 мільйонів гривень.

Процес облаштування алеї-вишиванки на відтинку від Стрийського автовокзалу до перехрестя Стрийська-Наукова розпочався в 2021 році. Проте через широкомасштабне вторгнення роботи над облаштуванням алеї призупинили і вдалось їх відновити лише сьогодні. Рішення щодо вигляду мозаїки приймали спільно – представники міста та мешканці разом.

Зазначимо, що протяжність алеї – 1,5 кілометра. В рамках реконструкції ремонтні роботи проводитимуть на 4 відтинках вулиці.

“В 2021 році на реконструкцію алеї виділили 2,5 млн гривень, проте було використано лише 600 000, решта грошей “згоріли”. Цього року вартість проєкту, після перерахунку та зміни кошторису, коштує 17 млн гривень. В цю суму входять: брукування, облаштування переходів, які відповідно до запиту будуть понижувати, освітлення, озеленення, вставлення вуличних меблів,” – розповів ініціатор реконструкції депутат Львівської міської ради Володимир Гой.

Цьогоріч на реалізацію проєкту виділили 7,5 млн гривень з необхідних 17 млн. У випадку, якщо підрядник реалізовуватиме проєкт оперативно, що дозволить завершити облаштування ще цього року, ініціатори алеї-вишиванки звертатимуться до міста щодо виділення усіх коштів для завершення робіт.

візуалізація проєкту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці Сихівського модульного містечка сплели 30 маскувальних сіток для ЗСУ.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ