Можливості для ВПО на Сихові: як отримати допомогу?

Опубліковано:

Сьогодні, 19 вересня, у актовому залі Сихівської районної адміністрації, що на проспекті Червоної Калини, 66, відбулась презентація програми щодо надання допомоги населенню, яке постраждало внаслідок бойових дій за підтримки Норвезької ради у справах біженців (NRC).

Норвезька рада у справах біженців – це неурядова норвезька гуманітарна організація, яка веде свою діяльність у 25 країнах світу, в тому числі і в Україні (з 2014 року), з метою захисту прав людей, які постраждали від вимушеного переселення. 

Відбулась презентація “Інформування, консультування та правова допомога” та “Укриття”.Також внутрішньо-переміщені особи змогли зареєструватись на програму “Кошти на проживання” та отримати додаткову інформацію про інструменти цієї програми.

Під час зустрічі ВПО отримали детальну інформацію про причини припинення виплат, а також консультації щодо процедур та документів необхідних для перетину державного кордону України до сусідніх країн, отримання тимчасового захисту або статусу біженця, підготовчих дій для отримання компенсації за зруйноване житло, а також консультації щодо отримання свідоцтв про народження або смерті щодо осіб, що загинули внаслідок бойових дій, або народилися на окупованих територіях, щодо проблемних питань оформлення та виплати державної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Звернутись до фахівців NRC за допомогою також можна зателефонувавши на “гарячу” лінію – 0800302007, Viber – +380678294435 або написати на електронну пошту – mailto:ua.icla@nrc.no щоденно з 8:00 до 18:00. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Іван Боберський: життя, присвячене Україні”: відбудеться лекція на Сихові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ