Можливості для сихівських школярів: безкоштовні IT-воркшопи

9-16 жовтня школярів Львова запрошують взяти участь у безкоштовному IT-воркшопі та стати розробником нової комп’ютерної гри. Ідеєю тренінгів є залучення школярів до IT-технологій....

9-16 жовтня школярів Львова запрошують взяти участь у безкоштовному IT-воркшопі та стати розробником нової комп’ютерної гри.

Ідеєю тренінгів є залучення школярів до IT-технологій. Школярів чекає 4 воркшопи, де кожен зможе розробити комп’ютерну гру, намалювати листівку на графічному планшеті, створити мульт та дізнатися секрети роботи в YouTube. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Заняття проводитимуться за адресою вул. Федьковича, 60А, в очному форматі, але, як зазначають організатори, з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Заняття проводитимуться за розкладом, проте попередньо необхідно зареєструватись.

  • “Створимо разом казковий мульт у програмі Adobe Premierе” – 9 жовтня о 14:00 для школярів 8-11 років. Реєструйтесь за посиланням.
  • “Створимо комп’ютерну гру в Unity Playground” – 9 жовтня о 14:00 для школярів 12-15 років. Реєструйтесь за посиланням.
  • “Намалюємо HALLOWEEN ART на графічному планшеті”- 16 жовтня о 14:00 для школярів 12-16 років.  Реєструйтесь за посиланням.
  • “5 способів заробляти гроші на YouTube з донатами” – 16 жовтня о 14:00 для школярів 12-16 років. Реєструйтесь за посиланням.

Додамо, що воркшоп проводитимуть працівники відомих IT- компаній, що мало б ще більше змотивувати дітей.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ