Молодіжний центр, каплиця та недільна школа. У Сихівському районі з’явиться молодіжний релігійний центр

Опубліковано:

Фото: Виконавчий комітет Львівської міської ради

 

В районі вулиць Пасічна-Зелена збудують молодіжний центр. Замовником будівництва є парафія св. Василія Великого, яка зареєстрована на вул. Пасічній, 133. Виконком Львівської міської ради видав містобудівні умови та обмеження на нове будівництво у районі вулиці Пасічної-Зеленої.

На земельній ділянці площею 0,4 га, що розташована на Пирогівці поміж новозбудованими житловими кварталами, планується молодіжний релігійний центр, який міститиме на території каплицю та недільну школу на 80 учнів. Також тут будуть спортивні дитячі майданчики, а місцевість використовуватимуть як громадський простір. Ділянку виконавчий комітет дозволив забудувати на 13,77%, і встановив, що висота будівель майбутнього релігійного центру не має перевищити 13,8 м.

“У даному випадку пропонується ландшафт земельної ділянки використати як громадський простір, натомість релігійний центр знаходитиметься у тильній частині ділянки” – прокоментував головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання.

Додамо, що Центр Довженка спільно з церквою Різдва Пресвятої Богородиці створять молодіжний центр для сихівчан. Простір відкриють вже восени цього року, це буде школа соціальних мереж в Центрі Довженка, а логічним продовженням молодіжного центру стане дискусійний простір в парку Івана Павла II. Автори проєкту зазначають, що основним завданням центру є виховання молоді у християнських цінностях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незаконне будівництво на Хуторівці.

Сихів Медіа