Місто оголосило тендер на облаштування Зеленої лінії в парку Івана Павла ІІ

зелена лінія
Опубліковано:

Фото: Група 109

 

Скоро у Львові розпочнеться перший етап будівництва Зеленої лінії у парку ім. Папи Івана Павла ІІ, адже «Львівавтодор» оголосив тендер на її облаштування. Про це повідомили на платформі електронних закупівель Prozorro.

Аукціон проходитиме 30 червня, і рівно за рік підрядник повинен виконати проєкт (до 30 червня 2022 року). Його реалізують спільно з GIZ Ukraine, які й ініціювали створення Зеленої лінії, щоб з’єднати два корпуси УКУ на вулицях Хуторівці та Козельницькій.

Вартість за капітальний ремонт та облаштування велосипедної та пішохідної інфраструктури на території парку становитиме орієнтовно 7 мільйонів 823 тисяч гривень.

Перша ділянка Зеленої лінії буде демонстраційною, її концепцію розробили Urban Curators. Детальний маршрут можна переглянути тут. Проте, в майбутньому цей велопішохідний маршрут має мати 8 км та з’єднувати Сихів з центром Львова (Центр Довженка – парк Івана Павла ІІ – берег р. Зубри – Хуторівка – територія УКУ до вул. Луганської та залізничної станції «Персенківка» – вул. Козельницька – Стрийський парк – Парк Культури – вул. Вітовського).

Окрім цього, проєкт передбачає створення не лише самого маршруту, а й спортивних та дитячих майданчиків вздовж нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіно на даху Центру Довженка стартує цієї неділі

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ