Місто обрало садівника для парку «Залізна вода»

парк
Опубліковано:

Фото: Прямий

 

Не так давно у Львові проходив конкурс на садівників міста, яким пропонували роботу та професійну практику щодо покращення догляду за вуличним озелененням та парками. Вчора було обрано 9 фахівців, про що повідомили на сайті Львівської міської ради.

Окрім того, що обрали 6 працівників для кожного району міста, також вирішили скерувати ще три людини безпосередньо у певні парки, в яких вони максимально добре можуть себе проявити.

«Ми створили команду, яка насправді є з різними компетенціями для того, щоб люди оптимально могли одне одного доповнювати і допомагати реалізовувати різні проєкти. До прикладу, у нас є арборист, який безпосередньо вміє обрізати великі дерева, відповідно він може допомагати при обрізках, показувати, як це правильно робити. Також у нас є ландшафтний архітектор, який безпосередньо може і планувати посадки, і виконувати їх, і доглядати за рослинами. У нас є флорист, яка має унікальний смак до того, як зробити класні пропозиції. Є еколог, яка працювала у різних державних структурах і добре знає бюрократію в галузі озеленення. Ця команда є для того, щоб максимально добре покрити різні компетенції. Всі можуть одне в одного вчитись, радитись», — зазначила Олександра Сладкова, керівниця управління екології та природних ресурсів.

Окрему людину направили й до парку «Залізна вода», що розташований у Сихівському районі. На думку управління екології, останнім часом на нього звертали мало уваги. Тож там призначили місцевого жителя, який добре розбирається в рослинах. Він на волонтерських засадах вже давно допомагав впорядковувати парк, однак зараз це вирішили зробити офіційно.

Садівники нового формату плануватимуть нові посадки, формуватимуть завдання для закупівель саджанців та доглядних послуг, готуватимуть документи для визнання визначних дерев пам’ятками, обстежуватимуть у складі комісій стан дерев. Вони можуть складати протоколи у разі пошкодження чи знищення зелених насаджень, комунікувати з проєктантами вулиць та наглядати за ремонтними роботами. Також ці фахівці допомагатимуть небайдужим львів’янам грамотно доглядати та оновлювати озеленення на прибудинкових територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові оновлюють бібліотеки

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ