Місто нагородить 100 львівських педагогів

Опубліковано:

Виконком Львівської міської ради погодив цьогоріч проведення конкурсу “Успішний педагог“ та порядок визначення переможців конкурсу. Позмагатися за грошову винагороду можуть освітяни Львівської громади.

Переможцями конкурсу стануть 100 педагогів, які отримають грошову винагороду у розмірі 25 000 грн. Претендентів на винагороду висуває педагогічна рада закладу освіти, батьківська або учнівська громада, а також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру на статус претендента для отримання грошової винагороди.

“Метою Конкурсу “Успішний педагог“ на 2022 рік є підвищення ролі та значення педагогічної професії через виявлення та підтримку талановитих і успішних педагогів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, виховній, науковій діяльності, а також покращання якості надання освітніх послуг у закладах освіти Львівської міської територіальної громади”, — йдеться в документі.

Дедлайн подачі документів – 16 грудня, зробити це необхідно за посиланням. Комісія розгляне заявки та визначить переможців до 21 грудня.

У рамках конкурсу освітяни повинні взяти участь в методичному практикумі, під час якого викладачі в парах розкриватимуть тему: “Перехрестя двох стихій (предметів) – шлях до успішного розвитку учня“. Результати практикуму допоможуть комісії оцінити мотивацію кандидатів, їхні лідерські та менеджерські якості, презентаційні вміння, принципи інтеграції, застосування викладачем ефективних методів викладання, створення авторських програм тощо.

Відповідно до ухвали міської ради “Про затвердження Програми” Успішний педагог”на 2022 рік” , розподіл коштів для отримання 100 разових грошових винагород здійснюється за таким принципом:

  • 50 премій для педагогів, які працюють у закладах загальної середньої освіти. 40 премій для педагогів, які працюють у закладах дошкільної освіти.
  • 10 премій для педагогів, які працюють у закладах позашкільної освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни, які ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, отримають виплати.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ