Міська рада збільшить територію скверів у Сихівському та Шевченківському районах

Опубліковано:
Фото: Коскін Мар’яна

Сьогодні комісія екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради підтримала проєкти рішень “Про затвердження переліку та меж скверів Сихівського району м. Львова” та “Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова”. Рішення про це будуть ухвалені завтра, 8 лютого, на сесії Львівської міської ради. Про це йшлося на засіданні комісії екології, відеотрансляція якого велась в соцмережах. 

На прохання Сихівської та Шевченківської районної адміністрації було запропоновано доповнити перелік скверів у Львові, зокрема, ввести зміни до раніше затвердженого списку.

Згідно з проєктом рішення, були внесені зміни до переліку скверів.  Зокрема, з’явиться сквер на вулиці Зеленій у місті Дубляни. Крім того, було змінено цільове призначення земельної ділянки для влаштування скверу та надано дозвіл на розроблення технічної документації для цієї мети.

Зокрема, площу скверу на вулиці Хлібній – вулиці М. Пимоненка у Львові буде розширено до 0,388 гектара.

Члени комісії одноголосно проголосували за ці проекти рішень.

Нагадаємо, у Львові минулого року планували створити 14 нових парків та скверів. Управління земельних ресурсів оформило на території Львівської міської територіальної громади 14 ділянок під парки та сквери. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові у квартирах мешканців уже замінили 97% вибитих вікон після ракетного удару

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ