Сихівчанин вимагає в ОСББ завершити ремонт навколо будинку

ОСББ
Опубліковано:

Фото: Google Maps

 

Мешканець Сихівського району зареєстрував петицію з проханням завершити ремонт території навколо багатоповерхівки на вул. Сихівська, 10. Долучитись до голосування можна за посиланням.

Автор петиції розповів, що навколо ОСББ “Сихівська 10” бруківку виклали лише по два боки від будинку. Тоді як з внутрішньої та тильної сторони ЖК дорога та пішохідна зона в ямах, які після дощу перетворюються на глибокі калюжі. Мешканці будинку намагались шукати підтримки і у Львівській міській раді.

“У відділі комунального господарства, куди неодноразово звертались мешканці зі скаргами на стан дороги і пішохідних частин, вкотре повідомили, що коштів на викладення бруківки і ремонт дороги немає. Хоч з двох інших сторін ремонт зроблений. Тому ми вирішили подати петицію про закінчення ремонту території навколо житлового комплексу “Сихівська 10”, — пояснив причину звернення автор.

Електронне звернення зареєстрували вчора, 12 квітня, тобто на збір підписів у сихівчан є 59 днів. На момент публікації ще ніхто не підтримав звернення голосом, проте ви можете це змінити. Додамо, що для розгляду петиції депутатами ЛМР, необхідно зібрати 500 голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон у Львові ще триватиме, незважаючи на потепління.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ