Мешканці модульного містечка на Сихові сплели 140 маскувальних сіток для ЗСУ

Опубліковано:

До плетіння сіток приєднуються і молодші, і старші жителі містечка, як жінки так і чоловіки. Адже тут ще у травні започаткували осередок для плетіння сіток для українських воїнів. Відтоді тут сплели 140 маскувальних сіток, які волонтери передали на фронт.

Торік у травні у модульному містечку на Сихові започаткували осередок для плетіння маскувальних сіток. Відтоді приміщення, яке складається з модулів, служить майстернею, де охочі мешканці ходять щодня. Працюють по кілька годин та в умовні дві зміни.

«Матеріали для сіток закуповують завдяки коштам Згромадження отців Салезіян Святого Івана Боско УГКЦ, також до зборів приєднуються мешканці містечка та всі, хто хоче і може. Важливо, щоб кожен з нас долучався до допомоги нашим військовим, адже коли всі разом допомагаємо, ми будемо на крок ближче до перемоги», – каже один з адміністраторів модульного містечка на Сихові о. Андрій Платош зі Згромадження отців Салезіян.

До слова, у модульному містечку на Сихові мешкають вимушено переміщені люди з окупованих територій України. У містечку є 8 двоповерхових будиночків, адаптованих для проживання. Тут є житлові блоки, санвузли та їдальні, а під потреби людей з інвалідністю адаптували усі душові та туалетні кабінки на перших поверхах. Також тут облаштували 10 дитячих кімнат і кінотеатр, запровадили безкоштовні заняття з англійської та дитячий садок. Зараз тут мешкає майже 1000 осіб, з них майже 260 – діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зелена, Навроцького та Червоної Калини: Сихівчан запрошують до обговорення змін урбаністичного плану вулиць

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ