Медики Чорнобильської лікарні видалили 8-місячній дівчинці зайвий палець

Опубліковано:
Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Лікарі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру видалили у 8-місячної Ангеліни зайвий великий палець. Батьки дівчинки звернулись до лікарів щодо аномалії доньки на 7 місяць з народження, наразі дівчинка почуває себе чудово і ще три тижні її ручка проведе в гіпсі.

Подвоєний великий пальчик став для Ангеліни не просто естетичною вадою: мама зауважила, що у донечки слабший хапальний рефлекс у лівій руці. Медики Центру виправили деформацію і після трьох тижнів в гіпсі на дівчинку чекає реабілітація.

За словами лікарів Центру, оперативне втручання з приводу багатопальчиковості найкраще проводити у віці від 6 місяців до року. Проте зволікати з візитом до лікарів не можна, адже чим раніше батьки звернуться до фахівця, тим з більшою впевненістю можна сказати, що функціональність кінцівки збережеться повністю і адаптація пройде швидше.

“Проте після лікування за ручку маленької красуні можна не хвилюватись. Загалом полідактилія – доволі поширена проблема, з якою звертаються пацієнти. У хірургічному відділенні ЗУСДМЦ щомісяця роблять близько 7 операцій з приводу вади кисті,” – розповіли в Центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гарячої води в Сихівському районі не буде з кінця травня.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ