Майстер-шеф ліцею «Еколенд» запускає благодійне меню для сихівчан!

акція
Опубліковано:

Фото: Еколенд

 

Напередодні Великодня ліцей «Еколенд» (вул. Скрипника, 11) підготував благодійну ініціативу. Усі охочі можуть придбати страви з Великоднього меню, яке підготував майстер-шеф навчального закладу зі своєю професійною командою.

Серед страв можна буде замовити італійську паску, печений шпондер, фаршировані яйця з авокадо та тунцем, домашню ковбасу і навіть купити готові крашанки. Вартість меню коливається від 100 до 250 гривень. Головне завдання цієї акції – – зібрати якнайбільше коштів для онкохворих дітей із Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, адже частина суми з кожного замовлення йтиме на рахунок благодійного фонду «Порятунок дитини з лейкемією».

Благодійні ініціативи з часів заснування «Еколенду» стали вже доброю традицією – минулого року кухарі ліцею напекли 100 запашних пасок і передали їх для найменш захищених верств населення.

Обрати та замовити страви можна онлайн: http://craft-food.com.ua,

Замовлення приймають до 25 квітня!

Маріанна Артемович, засновниця мережі “Еколенд”:

«До пандемії ми намагалися декілька разів на рік проводити благодійні акції. Це були сімейні свята, тематичні ярмарки, майстер-класи. У нас дуже активні та відповідальні батьки, тому завжди підтримують подібні ініціативи. Зараз намагаємося бути активними в мережі, тому запустили наприкінці минулого року “Різдвяний аукціон” у Facebook, на якому зібрали 75.710 грн. Знаємо, що для тієї кількості дітей, які знаходяться на балансі фонду це незначна сума ,і допомога їм потрібна постійно. Маємо надію, що й на нашу благодійну акцію до Великодня відгукнуться чимало однодумців».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якою буде Вербна неділя на Сихові?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ