Маєш щеплення – не поспішай планувати шопінг!

Опубліковано:
Карпатський об’єктив

Влада попереджає, що відвідувати заклади харчування чи торговельні центри зможуть лише ті, хто отримав сертифікат про щеплення від Ковіду. Чи цей фейс-контроль зможуть здійснити на практиці підприємці?

У зв’язку з погіршенням ситуації з COVID-19, у місті з 14 жовтня призупиняють проведення масових заходів. Також мер міста Андрій Садовий анонсував, що дозволить роботу тих закладів, де є 100% вакцинованих працівників. А також кафе, ресторани та торгові центри зможуть відвідувати лише вакциновані гості, або ті, у яких є негативний ПЛР-тест.

Щоправда, як цей пропускний процес реалізувати на практиці, аби забезпечити спокійну пропускну здатність на вході, що не спричинить черг, скупчень людей, які чекають, аби пройти до магазину – наразі підприємцям не запропонували протоколу дій. Пригадуємо попередній температурний скринінг на входах у маркети та розуміємо, що не усі однаково відповідально ставились до обов’язку перевірити температуру відвідувачів, отже чи матимуть працівники на вході до ТРЦ та кафе знову поле для зловживань, – наразі питання залишається без відповіді, принаймні на сьогодні, у мерії не мають рішення.

Ми поспілкувалися з адміністрацією торгового центру “Сихів” та ТРЦ KingCrossLeopolis і запитали, чи готуються там до нової пропускної системи відвідувачів. Нам повідомили, що наразі не уявляють, як реалізувати нове правило, якщо воно вступить у дію. Наразі підприємці чекають рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Бізнес сподівається, що разом із рішенням їм запропонують і механізми реалізації.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ