Масштабні будівництва на Сихові: плани та реалізація

Опубліковано:
Візуалізація

Сихівський район – один із найкращих районів не лише для життя, а й праці. Як повідомляє Тvoemisto.tv у Сихівському районі збудують кілька об’єктів, які будуть реалізовані  тут найближчим часом. 

Перший український ІТ-парк у Львові

Innovation District IT Park – це простір, де будуть працювати та навчатись майбутні ІТ-спеціалісти: це можливість для студентів застосовувати знання на практиці, навчатися в епіцентрі ІТ-індустрії, відвідувати події та проходити стажування в ІТ-компаніях, які будуть розміщуватися всього за кілька кроків від університету. Окрім офісних приміщень, на території розмістять також кампус лабораторій, вільний доступ до яких отримають науковці та студенти з різних навчальних закладів міста. Його зведуть на перетині вулиць Стрийської – Чмоли. Планова дата відкриття першої черги проєкту – це друга половина 2023 року.

Візуалізація проєкту

Офісний кампус SoftServe

Компанія SoftServe улітку цього року стала власницею колишньої виправної колонії №48, що на вулиці Хуторівка, 2, тож планує збудувати тут офісний кампус. Компанія планує об’єднати частину львівських офісів, а також облаштувати об’єкти для відпочинку та розвитку талантів. Окрім креативного простору, кампус стане знаковим футуристичним об’єктом. Окрім цього там буде школа, дитячий садочок та спортивна інфраструктура – адже ще у 2019 році такі вимоги у ЛМР висунули для майбутніх інвесторів.

“Житло не повинне перевищувати 25%, все інше- це спортивні центри, офіси, реакреаційна зона, соціальна інфраструктура, школа та дитячий садочок,” – коментує головний архітектор Львова, Антон Коломєйцев.

Кампус у Відні

«Враховуючи той момент, що ділянка має хороше транспортне сполучення, вона може бути вигідна для офісної забудови чи готелів, проте нам важливо зберегти її не лише для цієї цілі. Призначення новобудов повинне бути різним, щоб не порушувати умов життя громади», – каже Антон Коломєйцев.

Реалізація триватиме 5-6 років.

Додамо, що окрім цього поблизу Сихівського району у селі Пасіки-Зубрицькі відкриють один з найбільших логістичних центрів на заході України – Port. На території облаштують спеціальні місця для паління, для відпочинку, харчування та для роботи персоналу, а також душові кабіни. У логістичному центрі буде своя управлінська компанія, яка на місці вирішуватиме всі питання, які можуть виникнути.

Візуалізація

Вікторія Вітер

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ