Мандруй сихівськими водоймами з новим туристичним посібником

Опубліковано:

“Like Lake” – пізнай свою водойму” — інформаційний проєкт “Сихів.Медіа”, який створено спільно з ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” за підтримки управління екології ЛМР для популяризації та ознакування водойм. В рамках реалізації спецпроєкту команда “Like Lake” створила посібник, інформаційні ролики та текстові матеріали про водойми Сихівського району.

Мета проєкту — розповісти сихівчанам про існування водойм у Сихівському районі, адже далеко не кожен знає, що “вода” в районі взагалі є. Наша команда дослідила минуле цих водойм, побачила сучасний стан і з’ясувала позицію у місцевої влади щодо ставків та озер.

“Проєкт “Like Lake” надалі перебуває на стадії реалізації, а саме ознакування водойм з метою поширення інформації про них та популяризації рекреаційного туризму в Сихівському районі. І, звичайно, проєкт матиме продовження, адже ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” і “Сихів.Медіа” в 2021-му році інтенсивно займались вивченням та популяризацією ніші рекреації в Сихівському районі і цього року не збираємось зупинятись, плануємо залучати нових експертів та активних сихівчан,” – прокоментував маркетолог проєкту “Like Lake” Ігор Шолтис.

Посібник “Like Lake” уже можна замовити написавши на електронну скриньку office@sii.org.ua.

До слова, за посиланнями ви можете переглянути короткі інформаційні ролики про сихівські:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пізнай Сихівський район з посібником “URBAN Sykhiv” від Сихів.Медіа.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ