Майже 2 млн гривень на піскосуміш: чим цьогоріч у Сихівському районі посипатимуть вулиці

Опубліковано:

Сихівська районна адміністрація замовила 600 куб.м піскосуміші, якою посипатимуть вулиці району за 1,7 млн гривень у новоствореної львівської фірми.

Аукціон стартував 26 вересня, участь у ньому взяли ТОВ “Компанія “Трансресурс” (1 739 999 грн), ТОВ “Укрєвросвіт” (1 740 000 грн) та ТОВ “ЗІО-спорт” (2 637 000 грн). Переможцем торгів обрали ТОВ “Компанія “Трансресурс”, а очікувана вартість послуг становила 2 700 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, до грудня цього року переможець тендеру має поставити Сихівській РА 600 куб.м піскосуміші із вмістом солі не менше 20% для використання у зимовий період.

У документі також зазначено, що сіль та пісок, з яких буде виготовлятись піскосоляна суміш, повинні бути якісними та відповідати стандартам і нормам, що діють в Україні.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Компанія “Трансресурс” зареєстроване з червня 2023 року у Львові, займається гуртовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Власником та керівником фірми є львів’янин Степан Маїк.

Зазначимо, торік Сихівська районна адміністрація закупила 140 куб. м піскосуміші за 733 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд виніс вирок очільниці Сихівського відділу соцзахисту за сприяння ухилянтам

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ