Майно Львівського ізоляторного заводу арештували через його російських власників

Опубліковано:
Wikimapia

На корпоративні права Львівського ізоляторного заводу, який розташовано на вул. Зелена, 301, наклали арешт. Також, за інформацією прокуратури Львівщини, арештували 19 об’єктів нерухомості заводу, тобто цілісний майновий комплекс товариства. Арештоване майно, загальна сума якого становить майже 470 млн гривень, перейде в управління держави.

Суд за клопотанням львівських прокурорів арештував корпоративні права та майно Львівського ізоляторного заводу, власниками якого є громадяни Росії. Наразі вирішується питання про передачу арештованого в управління АРМА.

“За даними слідства, посадовці підприємства, засновником якого є естонська компанія, а бенефіціарними власниками є група громадян РФ, які здійснюють фінансовий контроль за грошовими коштами від продажу скляних виробів, ухиляються від сплати податку завдяки фінансовим посередникам – пов’язаним компаніям в Естонії. Окрім того, вказані громадяни РФ задіяні у матеріальному забезпеченні міністерства оборони РФ, що є важливим елементом фінансування під час військової агресії в Україні”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Кримінальне провадження розслідують за фактами ухилення від сплати податків, службового підроблення, а також фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади (ч. 2 ст, 110-2, ч. 1 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник ЛКП “Львівсвітло” в Сихівському районі поширював комуністичну символіку в “Однокласниках”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ