Листопадовий марафон від управління молодіжної політики ЛМР

Опубліковано:
Kufer Media

Опале листя, дощ і туман – осінь у Львові, яка часто впливає на молодь негативно та краде продуктивність. В управлінні молодіжної політики ЛМР вигадали спосіб, як допомогти сихівчанам побороти осінню хандру – взяти участь в листопадовому онлайн-марафоні продуктивності.

Марафон стартує 10 листопада, на учасників чекатимуть 10 різноманітних і цікавих завдань, які необхідно виконати впродовж 48 годин, телеграм-чат з підтримкою однодумців. Анкета за посилання. Кожен, хто виконає усі завдання отримають призи від управління, а ті, хто ділитиметься виконаними завданнями в Інстаграм та позначатиме сторінку @youth.lviv в stories зможуть отримати додаткові призи.

“Долучайся до нашого осіннього онлайн марафону продуктивності та зроби собі виклик. Осінь – це пора холодів та дощів. І дехто з нас зіштовхується з явищем, як – от осіння хандра. Але не варто сумувати за літом і теплими днями. Створюйте затишок у своїй душі. Те тепло якого так бракує – воно всередині. Просто йому потрібно трошки “палива”, а це речі, які допоможуть почуватися затишно навіть у найпохмуріший день,” – розповіли в управлінні молодіжної політики.

Твій шанс змінити своє життя на краще!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одягнув піжаму – підтримав дітей.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ